Labdaros organizacija “Airijos lietuviams rūpi“ savo veiklą pradėjo 2014 metų rugsėjo mėnesį. Pagrindinis organizacijos tikslas yra rūpintis vaikų, sergančių vėžiu gerove ir suvienyti Airijos lietuvius ir įmones bei organizacijas, kurie gali padėti, paremti ir būti tuo centru, į kurį gali kreiptis pagalbos ieškantys. Mūsų tikslas yra finansiškai remti onkologinėmis ligomis sergančius vaikus ir jų šeimas, bei padėti likimo nuskriaustiems mažiesiems ir pildyti jų svajones.

„Airijos lietuviams rūpi“ tai pelno nesiekianti organizacija. Netekusios artimos, onkologine liga sirgusios draugės, skatinamos kilnių tikslų, noro padėti vaikučiams, kurių nerūpestingą vaikystę sustabdė pikčiausia liga ir palaikyti šeimas, kurioms tenka patirti skaudžiausią išgyvenimą – vaiko ligą, skausmą ir nežinią. Organizacijos savanorės atlieka puikų darbą, negaunant jokios finansinės naudos.

Organizacija įsikūrusi nesenai, tikimės mažais žingsneliais eiti į priekį. Jei kiekvienas iš mūsų, bent minutei sustotų kasdienybėje ir pagalvotų apie tuos, kuriems labai sunku ir reikalinga parama, palaikymas, pasaulis būtų geresnis.