‘IASCaire Feeder’ žvejų turnyras 

“Tikrasis gerumas tylus. Jo atsargoje daug darbų ir nė vieno žodžio.”
Taip tyliai, jau 5 metus, IASCaire Feeder Fishing Club žvejų klubas omo ir Dariaus iniciatyva organizuoja žvejų turnyrus vardan sergančių vaikų. Šiais metais turnyro metu lėšos buvo renkamo 9.5 metų Kirilui, surinkta 1062 eurai. Kirilo mama Marija Veličko labai nuoširdžiai dėkoja turnyro organizatoriams ir dalyviams. Dalinamės vieno iš turnyro dalyvių komentaru:

 

Nick Richards: “one of my favourite matches of the year! Only down side of the day for me was the people that book onto the match then don’t turn up to support it without even a call or text to let the organisers know! Just bad manners in my book! On a more positive side Lough Garadice was its usual moody self with the fish hard come by but lack of fish was replaced by a lovely atmosphere fishing amongst great lads. Really pleased so much money was collected for this fantastic cause.Please put mine and Charlie’s name down for next year.
Each and everyone of the organisers should be very proud of themselves for putting on such a great day for such a worthy cause ,other match organisers should look at how these lads do things ,very well done to all involved!!” 
Ir mes labai didžiuojamės organizatoriais ir pačia nuostabia iniciatyva, kuri jau tapo kasmetinė.

Adelytės auka

Mūsų jauniausia savanorė Adelytė, nenustoja mus džiuginti, mergaitė jau keletą kartų paaukojo savo sutaupytus pinigėlius sergantiems vaikams, šį kartą Adelytės sutaupyti 26.20 eurai skirti Kajukui. Ačiū Adelytei ir jos tėveliams.

Nuostabus sesučių poelgis

Šiandien norime pasidalinti dviejų sesučių istorija, kurias įkvėpė mūsų mažoji savanorė Adelija Petrauskaitė, nusikirpti plaukučius vardan sergančių vaikų. Mergaičių mama Indrė Galeckienė papasakojo joms apie Adelytės ryžtą, nusikirpti ilgąsias kasas. Praėjus keletai mėnesių vyresnėlė Gabrielė, kuriai buvo 12 metų, pasakė mamai, kad nori nusikirpti plaukus, iš pradžių Indrė prieštaravo, tačiau sužinojus , kad dukrytė nori juos padovanoti, neprieštaravo – “Buvau be galo laiminga” – rašė Indrė, dar praėjus keliems mėnesiams ir mažoji šešiametė pasekė sesutės pavyzdžiu.

-“Labai tikiu, kad tokie pavyzdžiai įkvepia žmones geriems darbams” – džiaugiasi sesučių mama Indrė.

Nuoširdus ačiū mažosioms sesutėms už Jūsų mažų širdelių didelį gerumą, o mamytei už sėjamą gerumą.

‘Dėdės Rudenėlio’ mugė

Pats nuoširdžiausias ačiū Dėdės Rudenėlio Mugė” mugės organizatorėms Laimai Prokofjevienei ir Elonai Semetienei už galimybę dalyvauti mugėje, visiems mugės dalyviams ir svečiams, kurie priėjo prie mūsų staliuko ir paaukojo Emiliui. Surinkta 575 eurai. Džiugu, kad galėsime prisidėti prie Emilio ir jo tėčio kasdienybės palengvinimo. Buvo puiki diena, sutikome daug senų ir naujų draugų. Mums visiems tikrai rūpi!

‘Sharp Hook’ žvejų turnyras 

SHARP HOOK fishing club Dungannon klubo įkūrėjas Aurimas Dargis, šį klubą įkūręs prieš beveik 2 metus, Rugsėjo 22 dieną dieną organizavo žvejų turnyrą, kurio metu buvo renkamos lėšos Lietuvoje gyvenančiai, šiuo metu Vilniaus Universiteto Ligonines Santatiškių Klinikos besigydančiai Rūtai. Rūta, 15 – metė paauglė, bet kokiose situacijose įžvelgianti gerų dalykų. Rūta serga onkologine liga – Jujingo Sarkoma, sesutė likusi namuose, turi negalią ir įgimtą širdies patalogiją. Šeimos gyvenimas virto ilgomis kelionėmis tarp miestų, o namais tapo ligoninės. Rūta be galo miela pašnekovė, atvira, ją myli viso skyriaus vaikai ir mamos. Rūtos šeimos vardu tariame patį nuoširdžiausią ačiū turnyro organizatoriui Aurimui, visiems turnyro dalyviams ir rėmėjams, kurie paaukojo, Rūtos ir jos šeimos kasdienybei palengvinti. Be galo džiugu, kad galima suderinti vienu metu hobį ir gerus darbus. Šiuo metu dar renkamos lėšos Danganon mieste, aukų dėžutė su surinktom lėšom bus perduota Rūtai. 

Zumba su Elonos šokių studija

Rugsėjo 18 dieną, Elonos Šokių Studijoje sulaukėme svečio. Iš pradžių buvome pasirengę šokti, bet vėliau nusprendėme susėsti prie bendro stalo ir paprasčiausiai pakalbėti. Su Kajuko tėveliais kalbėjome apie berniuko ligą, apie žmones, supančius juos, apie kasdienybę, auginant vaikučius su negalia, apie tėvų ryžtą nepasiduoti ir tikėti, niekada neprarasti pasitikėjimo, kad viskas bus gerai. Kelios valandos praėjo, kaip 10 minučių, buvo gera ir jauku. Ačiū mūsų mylimai Elonai, už gerumą ir nuolatinį palaikymą, ačiū visoms merginoms, susirinkusioms vakar šokių studijoje už nuoširdų pokalbį, ačiū visiems, kurie nedalyvavo vakar, bet prisidėjo auka, kad Kajukas galėtų išvykti į rebilitacijos centrą. Surinkome 270 eurų. Iki tikslo jau visai nebetoli! Esame vieni dėl kitų!

Šeimos namai

Kuriami tik iš privačių lėšų – visų geraširdžių žmonių bei socialiai atsakingų įmonių aukų. Sunkių ligų gydymas trunka ilgai, kartais net iki dvejų metų. Visą šį laiką tik vienas iš tėvų kartu su sergančiu mažyliu gali būti ligoninėje, kitiems šeimos nariams gyventi kartu galimybių nėra. Išeitis – specialūs namai ne ligoninės patalpose.
Šiam projektui Airijos lietuvių dėka skirta daugiau nei 35000 eurų, surinkti futbolo turnyro, kurį organizuoja Baltic United Fc Jūranas Moskaliovas, krepšinio turnyro, kurį organizuoja Žalgirio ambasadorius Airijoje Vilma ir Darijus Pencilos, labdaros vakarienės metu. Svečių namučiuose viename iš apartamentų vyraus airiška dvasia, su geriausiais palinkėjimais nuo Airijos lietuvių, kad sergantys vaikučiai kuo greičiau pasveiktų. Daugiau apie šį projektą rasite čia.

Padėkos žinutė

“Laba diena. Noriu padėkoti. Gulėjo nesenai sūnus Dovydas Kauno endokrinologijos skyriuje. Gavom dovanų libre sensorių. Fantastika! Jūs nerealūs. AČIŪ! Dalyvavome klinikose surengtoje popietėje ir mes.”

68917705_2953155054726263_852486128480026624_nLabai malonu gauti štai tokias žinutes! Norime pasidalinti su visais ir ypatingą ačiū tarti Gintautui Baltinui ir Mantui Truskai. Jų dėka Navan miestelyje nuolat vyksta futbolo turnyrai, kurių metu renkamos lėšos 1 tipo diabetą turintiems vaikams. Šį kartą apsilankėme Kaune, endokrinologijos skyriuje ir perdavėme nuo Airijos lietuvių net 30 sensorių, kurie padeda kontroliuoti šią klastingą ligą. Šių sensorių vertė 1520 eurų. Taip pat pakvietėme skyriuje gulinčius vaikučius į šiltą popietę su Rūta Anima ir Jurijum Majausku.
Mieli, Gintautai ir Mantai, ačiū Jums už Jūsų geranoriškumą, taip pat dėkojame visiems turnyro dalyviams už dalyvavimą ir paramą sergantiems vaikams! Airijos lietuvių kilnūs darbai vardan seragančių vaikų tęsiasi! 

Labdaros vakarienė 2019

70788072_3045365495505685_2501363849106554880_nKaip ir kasmet mes pradedame ruoštis tradicinei labdaros vakarienei, kuri vyksta jau nuo 2014 metų. Šiemet renginys vyks lapkričio 23d. Carlton Hotel Blanchardstown Renginio metu bus renkamos lėšos sergantiems vaikams Lietuvoje paremti. Šiemet renginyje dalyvaus svečiai iš Lietuvos – Violeta ir Vilius Tarasovai. Nuoširdžiai kviečiame visus! Jau dabar pradedame ruoštis, kad Jums šio vakaro metu būtų jauku ir gera! Esame vieni dėl kitų!

Šeimų sporto šventė

Rugpjūčio 4 dieną, dalyvavome pirmojoje, lietuviškoje, šeimų sporto šventėje Airijoje. Ji buvo skirta pasaulio lietuvių metams. Beveik tūkstantis dalyvių, įvairios rungtys, puiki nuotaika, nuostabus renginys, kuris įvyko dėka Airijos lietuvių organizacijų, bei Lietuvos institucijų. Norime padėkoti organizatoriams už galimybę dalyvauti tokioje šaunioje šventėje, visiems šventės dalyviams, kurie paaukojo sergantiems vaikams Lietuvoje. Taip pat nuoširdus ačiū, krepšinio komandoms, už nuolatinį palaikymą ir skirtas aukas vaikučiams. Palankaus vėjo malūnėliai pūtė pačius geriausius vėjus! Šventėje tvyrojo vienybė ir lietuviška dvasia. Vaikams paaukota 993 eurai. Ačiū, mielieji, kad esate kartu.

Tallaght Joninės

Birželio 23 dieną, Dubline vyko vasaros fiesta – Jonininių kermošius. Nuoširdžiai norime padėkoti organizatoriams – Alternatyva Alternatyvai, Laimai Prokofjevienei, Elonos šokių studija – Elonai Semetienei ir Airijos Lietuvių bendruomenei už nuostabią šventę, kurioje dalyvavo atlikėjai ne tik mūsų tautiečiai, bet svečiai iš kitų šalių. Puiki šventė, jauki atmosfera, daug juoko ir šokių, bet tuo pačiu nepamiršti ir sergantys vaikučiai. Ačiū organizatoriams, visiems kermošiaus dalyviams ir svečiams, visiems kurie paaukojo! Šventės organizatoriai skyrė 130 eurų, svečiai ir dalyviai paaukojo 270 eurų, surinkta 400 eurų suma! Taip pat dėkojame mūsų savanorėms Gintarei ir Saulei už savanorystę ir nuolatinę pagalbą vardan sergančių vaikų.

Dundalk Joninės

Dėkojame Joninių organizatoriams: Dundalko Lietuvių Bendruomenei, Sigitai Jankūnaitei, Ej Vaitkui, visiems mugės dalyviams ir svečiams, Airijos moto broliams ir  visiems, kurie dalyvaudami mugėje, nepraėjote pro mūsų staliuką ir paaukojote sergantiems vaikams. Ačiū organozatoriams, kad visiems mugės svečiams dovanojo nemokamą įėjimą, o svečiai turėjo galimybę vietoj to paaukoti. Surinkti 1109.29 eurai. Nuostabu, kad mums visiems rūpi! Dėkojame mūsų mylimoms sesutėms Adelijai ir Viktorijai Petrauskaitei už savanorystę ir nuolatinę pagalbą dalyvaujant renginiuose.

Padėkime Kajui

Mielieji, mes vis dalinamės ir padedam Lietuvoje gyvenantiems vaikučiams ir jų šeimoms, o visai šalia gyvenančiam mažutėliui Kajui taip pat reikalinga mūsų pagalba, Kajuko tėveliai labai norėtų vykti rebilitacijai, kuri nekompensuojama. Labai prašau, kas galite pasidalinkite ir kas turite galimybių prisidėkite! Dėkojame šeimos vardu! Airijos lietuviai ir ne tik, dalinamės! Gerumas grįžta gerumu! Aukoti galite čia.

Labdaringas krepšinio turnyras

Birželio 8,9 dienomis, Dubline, Oblate krepšinio salėje, jau 5-tą kartą rinkosi Airijos lietuviai į labdaringą krepšinio turnyrą vardan sergančių vaikučių. Šį turnyrą organizuoja Žalgirio ambasados Airijoje ambasadorius Vilmai ir Darijui Penčilos. Norime pasidžiaugti šių metų garbės svečiais – Neduku ir Edvardu, dėkojame Neduko ir Edvardo tėveliams, kad atvyko į turnyrą palaikyti mūsų gražią kasmetinę iniciatyvą. Tariame nuoširdų ačiū organizatoriams Vilmai ir Darijui Penčiloms, Gerb. ambasadoriui Egidijui Meilūnui, visoms dalyvavusioms komandoms: BC Leixlip Žalgiris, “Atletas”, BC Leixlip Žalgiris 2, “Baltai”, FBC (Friendly Bastketball Club), BC Swords Lietkabelis, BcWolves, “Ongar Chasers” , turnyro teisėjams, sekretoriato darbuotojams, fotografams, Print Sky, Elonos šokių studijos vadovei Elonai Semetienei , visiems šokių studijos vaikučiams ir jų tėveliams, Step By Step šokių grupės merginoms, savanorėms Gintarei Janulevičiūtei, Gabijai Jankunaitei, Asta Vilimaitienei, nuoširdus ačiū turnyro rėmėjams – Mvtransport Siuntos, Red Cow Tyres, Spark Energy bei Robinson O’Neill Solicitors. Jūsų visų pagalba surinkta 3409 eurai. Tikimės, kad ši graži tradicija ir toliau mus suburs kasmet prasmingiems darbams! Ačiū Jums visiems už skirtą taip brangų laiką ir palaikymą! Airijos lietuvių kilnūs darbai vardan sergančių vaikų tęsiasi! Nuotraukos Liudmila Lm ir Roberta LR.

Pagalba vaikučiams

Būnant su vaikais sustoja laikas ir pats nejučia šypsaisi… Ir džiugina įvairios mažos smulkmenos.
Esame čia ir dalinamės gerumu, stengiamės padėti sergantiems vaikučiams ir jų tėveliams, esame toli nuo Lietuvos, bet mintimis, nuoširdžiu palaikymu ir kilniais darbais grįžtame į gimtąjį kraštą ir tai tik visų Jūsų dėka. Gal ne visada apie darbus kalbame garsiai, nes tikrasis gerumas tylus, jo atsargoje daug darbų ir nė vieno žodžio, bet tikrai norisi pasidžiaugti tiesiogine pagalba šeimoms. Per keletą paskutinių mėnesių galėjome padėti Zoytei, Tajukui, Anajai, Gabijai, Lukui, Vestinai, Adukui, Tomukui, Vincentui, Smiltelei, Nedukui, Nojukui, Armandukui, Airidui, vienai daugiavaikei šeimai nupirkta maisto, kurio užteks dviem mėnesiams, viso šioms šeimoms skirta daugiau nei 7000 eurų, taip pat jau minėjome, kad Airijos lietuvių dėka buvo nupirktas treniruoklis, kuris labai reikalingas vaikučiams atgaunant jėgas po sunkaus gydymo, šio treniruoklio vertė 4200 eurų.

Padėka grupei ‘Savi’

Tariame nuoširdų Ačiū grupės “Savi” atlikėjams, koncerto organizatoriams ir svečiams, kurie paaukojo 224.50 eurų sergantiems vaikams Lietuvoje. Tai pirmasis grupės koncertas, kuris įvyko kovo 23d. Navan mieste. Džiaugiamės, kad lietuviai, gyvendami toli nuo Lietuvos buriasi bendriems tikslams – padėti sergantiems vaikams.

Austytės Theratogs kostiumas 

Austytės mama rašė, kad kostiumas tik svajonė, nes jo vertė 799 eurų, bet juk mes visi ir esam tam, kad svajonės pildytųsi! Stiprėk, Austyte. Ačiū visiems Airijos lietuviams, kad esate kartu vardan sergančių vaikų. Mergaitės istoriją galite paskaiyti čia. 

5 metai kartu su Roostic Goodies

Dėkojame Rustic Goodies ir visiems klientams, kurie aukojo aukų dėžutėje. 290 eurų paaukota sunkiai sergantiems vaikams. Labai džiaugiamės ilgamete, nuoširdžia draugyste,

Dundalk Kaziuko mugė 2019

Kaip ir kasmet buvo renkamos lėšos onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams Lietuvoje. Norime nuoširdžiai padėkoti visiems mugės dalyviams ir svečiams, kurie priėjo prie mūsų staliuko, palaikė žodžiais, dovanėlėm ir paaukojo sergantiems vaikams. ypatingas ačiū organizatoriams Dundalko Lietuvių Bendruomenė pirmininkui Ej Vaitkui, Sigitai Jankūnaitei ir Donatui Jerofenko, kad suteikia galimybę kasmet dalyvauti mugėje, organizatorių dėka šiemet įėjimas mugės svečiams nekainavo, bet jie galėjo paaukoti vaikučiams. Aukų kibirėliuose surinkta 382.90 eurų. Bendra surinkta suma 698.50 eurų. Kasmet Jūsų palaikymas ir surinktos lėšos auga. Ši suma bus išsiųsta į Lietuvą, juos pasidalins 12 vaikų, kurie stengėsi ir ruošė darbelius, nesvarbu, kad jie sunkiai serga, jų pasauliai tokie pat, jie pilni svajonių ir žaidimų. Taip pat norime padėkoti mūsų savanorėms – Adelijai Petrauskaitei, Viktorijai Petrauskaitei ir jų mamytei Rasai Petrauskienei už dalyvavimą mugėje. Norime priminti, kad visi savanoriai Airijos lietuviams rūpi organizacijoje dirba neatlygintinai, visos surinktos lėšos skiriamos sergantiems vaikams! Airijos lietuvių kilnūs darbai vardan sergančių vaikų tęsiasi, ačiū, kad tikite mūsų prasmingais darbais!

‘Kalėdos jau čia’

Gruodžio 22 dieną. kartu su mūsų mažiausia savanore Adelija dalyvavom Alternatyva Alternatyvai organizuotam renginyje – ” Kalėdos jau čia” – Norim padėkoti organizatoriams ir visiems renginio svečiams už Jūsų palaikymą, parduota 15 -” Viskas bus gerai” – knygučių ( 210 eurų) taip pat paaukota 75 eurai iš kurių 27 eurus skyrė mažoji Adelija, kuri nuolat mus džiugina savo mažais, be galo prasmingais darbais vardan sergančių vaikučių.

Ežiukai

50565257_2452927808082326_8968629417630760960_oŠtai tokie du mieli ežiukai, kuriuos numezgė Laura Vitkauskaitė – Pačėsienė iškeliavo į Lietuvą sergančiam berniukui, kuris labai myli ežiukus. Miela Laura, dėkojam Jums už palaikymą daugelį metų! Esame vieni dėl kitų.

Zoytės reabilitacija

Mergaitei, turinčiai labai neįprastą vardą – Zoe, šiuo metu yra šešeri. Šis graikiškas vardas jai duotas ne šiaip sau. Jis reiškia „gyvenimą“.
Tikriausiai visi matėte mūsų prašymą prabalsuoti viename vykstančiame konkurse dėl Zoytės , kuriai dėl įvairių ją supančių ligų , reikalinga reabilitacija “Adeli“ klinikoje. Kaip bebūtų gaila, Zoytė nepateko tarp pirmų 3 vietų, užtat visų labai prašome prisidėti ir padėti mažylei išvykti į reabilitacija. Klinika dovanoja Zoytei net penkias jai labai reikalingas procedūras, bet už visą kitą reikia mokėti. Mergaitė jau yra buvusi šioje klinikoje ir grįžo su labai pagerėjusia sveikata, akivaizdžiai matosi duoti rezultatai.
Pagrindinės Zoe diagnozės:
Ataksinis cerebrinis paralyžius
Epilepsinis sindromas, sunkiai gydoma forma
Mišrus raidos sutrikimas
Miego sutrikimas
Sunkus regos sutrikimas, aklumas
Galvos smegenų cista
Gastrostoma (maitinama tik spec.maisteliu, maitinimo pompos pagalba)
Net mažytė auka yra labai reikalinga , prisidėkime kartu , prie Zoytės svajonės. Aukoti, galite čia.

Labdaros vakarienė 2018

Kiek žmoguje gerumo, tiek jame ir gyvenimo. ( Ralph Waldo Emerson)
Nuslūgus emocijoms grįžtame pasidžiaugti ir padėkoti Jums visiems. Spalio 20d. jau 5 – tą kartą, Airijos lietuviai, kaip viena didelė šeima, rinkosi į Labdaros vakarienę padėti sunkiai sergantiems vaikams Lietuvoje. Airijos lietuviams rūpi kolektyvo vardu norime tarti nuoširdžią padėką visiems atlikėjams, renginio vedėjams, fotografams dalyvavusiems renginyje, renginio rėmėjams, prizų steigėjams, visiems, kurie padėjo organizuoti, kad renginys taptų šiltas ir jaukus. Taip pat didelis nuoširdus AČIŪ visiems renginio svečiams, kad mums šį svarbų vakarą, buvote kartu. Jūsų tiek daug, mielieji ir Jūsų palaikymas toks nuoširdus, įkvepiantis mus tolimesniems kilniems darbams.Renginio metu surinkta 12 310 eurų. Tariame iki kitų metų!Airijos lietuvių darbai vardan sunkiai sergančių vaikų tęsiasi. Nuotraukos: Vida GaulėED’s-pix, Tomas Rudys ir Airijos Lietuvių Fotoklubas / Lithuanian Irish Photography Club.

Knyga “Viskas bus gerai”

Pirmoji “Happiness” labdaros iniciatyvos knyga “Viskas bus gerai” pristatyta visuomenei!
Ši knyga – apie šeimą, meilę, draugystę ir gražią kaimynystę. Tiesa, ji taip pat skirta padėti vaikams, sergantiems onkologine liga, suprasti ligos eigą ir gydymo kelią iki pat pasveikimo. Kasmet Lietuvoje šia liga suserga apie 100 vaikų, iš kurių pasveiksta apie 80. Tačiau dažnai ne fizinė dalis būna sudėtingiausia ilgame gydymo procese. Ne mažiau sunki būna ir vaikų bei jų artimųjų psichologinė ir emocinė būsena. Šia knyga siekiame padėti tokioms šeimoms lengviau praeiti sunkų gydymo kelią.
Šios knygos kūrėjai – Jurga Baltrukonytė ir Algis Kriščiunas. Knygelės herojė – mažoji Viktorija, penkiametė , įveikusi rabdomiosarkomą. Tai ji sugalvojo pavadinimą gijimo procesui – “Robotai gelbėja” – Gerieji robotai padėjo Viktorijai pasveikti. O fėjos tikrai grąžino plaukučius. (Jurga Baltrukonytė, knygos autorė) Tiek mažiems , tiek dideliems svarbu tikėti, kad VISKAS BUS GERAI! Jau greit knygelių galėsite įsigyti ir Airijoje!

Ketvirtasis labdaringas žvejų turnyras

Spalio 7 dieną vyko jau ketvirtasis labdaringas žvejų turnyras, kurio metu buvo surinktos lėšos skiriamos onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams. Šiais metais pavyko sudalyvauti ir pamatyti iš arčiau kaip vyksta turnyras. Nepaisant šaltos, vėjuotos dienos, vyrai kantriai užmetę meškeres laukė turnyro pabaigos. Ačiū organizatoriams Romui ir Dariui Šakaliui už kasmetinį turnyrą, ačiū visiems dalyviams, kurie dalyvavo ir palaikė vaikus, taip pat norime padėkoti Lituanica Ireland už vaišes turnyro dalyviams. Turnyro metu surinkta 750 eur. Sakome iki susitikimo kitais metais! Airijos lietuvių kilnūs darbai vardan sergančių vaikų tęsiasi!

Dovana nuo Eriko

Nuostabus laiškelis atkeliavo mums nuo Eriko Pancerovo, sveikinam Erikutį su gimtadieniu ir visų vaikučių vardu sakome Ačiū! Tu tikras šaunuolis! Taip pat dėkojame Erikučio mamai Jūratei Ivancikaitei-Pancerovai už sėjamą gerumą, Jūratės ir jos draugų dėka aukų dėžutėje paaukota 71.10 eurų.

‘We Care’ futbolo turnyras 2018

Rugsėjo 30 dieną, National Sports Campus futbolo aikštėje jau ketvirtus metus rinkosi futbolo mėgėjai iš įvairių šalių paremti sunkiai sergančius vaikus Lietuvoje. Šis turnyras jau tapo tradiciniu, kurį organizuoja Baltic United FC – Ireland klubo vadovas Jūranas Moskaliovas. Norime nuoširdžiai padėkoti Jūranui, už nuolatinį palaikymą, Lietuvos Respublikos ambasada Airijoje / Embassy of Lithuania in Ireland už nugalėtojų taurę ir medalius, gerb. ambasadoriui Egidijus Meilūnui ir Galinai Meilūnienei už atvykimą ir palaikymą, visoms dalyvavusioms komandoms ir turnyro svečiams, Spark Energy už paramą ir pagalbą organizuojant turnyrą, Mariui Petraičiui už pagalbą organizuojant turnyrą, Elonai Semetienei, Ritai Pankunienei, Crown Plaza Blachardstown Atlas Auto Service, LeixurePlex už prizus loterijai, BC Leixlip Zalgiris vyrams už nuolatinį palaikymą, Kibinai Blanchardstown už nuostabaus skonio kibinus Modestas Giliui, Česlavai Gilys, Jūsų kibinus visi labai gyrė, Renatui Ramanauskui ir Ingridai Ramanauskienei , ir visai “Kybartų Sveikata” komandai už skirtą paramą, Viktorijai Medelinskaitei , Laurai Saltytei ir Emilijai Vitenaitei už pagalbą turnyro metu, Vilmai Petraitienei už skirtą finansinę paramą, Airijos Lietuvių Fotoklubas / Lithuanian Irish Photography Club Roberta LR už įamžintas akimirkas. Visiems, visiems, kurie nepaisant šalto oro atėjo, dalyvavo ir visi bendrai paaukojo 2056 eurų!Taip pat komandos atvežė sauskelnių, kurios keliaus į Lietuvą vaikams. Sakome iki kitų metų!

3×3 Krepšinio turnyras 2018

“Kiekvieno iš jūsų rūpestį, dėmesį ir visą gerumą aš vadinu plunksna. Iš jų sudėti sparnai kelia aukštyn ir neleidžia pasiduoti užklupus sunkiems išbandymams. Dėkojame už jūsų darbus. Ačiū, kad dalinatės viltimi tikėjimu ir meile” – nuoširdžiai dėkojame turnyro viešnia iš Lietuvos, mažos mergaitės, vardu Viktorija, įveikusios vėžį mama Irena
Tai jau penktas labdaringas krepšinio turnyras, kurį organizavo BC Kauno Zalgiris Ambasada Airijoje ambasadorius Darijus Pencila. Norime nuoširdžiai padėkoti mūsų mieliems organizatoriams, Vilmai ir Darijui Penciloms, Lietuvos Respublikos ambasada Airijoje / Embassy of Lithuania in Ireland, gerb. ambasadoriui Egidijui Meilūnui, turnyre dalyvavusioms komandoms ir visiems, kurie atvyko palaikyti komandas, Airijos Lietuvių Fotoklubas / Lithuanian Irish Photography Club, Roberta LR, už įamžintas akimirkas, Daivai už tortą nugalėtojams. Buvo labai draugiška ir jauki atmosfera.  Turnyro metu surinkta 1100 eurų suma sunkiai sergantiems vaikams. Airijos lietuvių kilnūs darbai vardan sergančių vaikų tęsiasi! Dėsime plunksnas ir neleisime pasiduoti.

Kibinų savaitgalis 2018

Mes ir vėl įveikėm!!! Iškepta apie 1500 kibinų (iš tiesų pasimetėm skaičiuje). Po kibinų savaitgalio jaučiasi nuovargis, bet jis malonus. Ačiū mūsų pačiom šauniausiom savanorėm, kibinų kepimo komandai Laurai Didjurgytei,Jesentai Calpanovai, Saulei, Aistei Merkelienei, Viktorijai Petrauskaitei, Astai Vilimaitienei, Viktorijai Juskienei, Gabijai Jankunaitei, ačiū Ingai Varkojytei ir Povilui Virsilai už kibinų išvežiojimą ir keksus loterijai, Andriui  už paruoštą mėsą kibinams, ačiū Svetlanai Borisovai-Žukienei ir Editai Liuberskei už tortus loterijos laimėtojams, mažai mergytei Adelija, kuri ir vėl iškrapštė pinigėlius iš savo taupyklės sergantiems vaikams, Lituanica Ireland už produktus, Genutei Bruzgelevicienei ir jos vyrui už paramą diabetu sergantiems vaikams, Ausrai Stankeviciutei-Vekrikienei už patį skaniausią Kuršėnų vyniotinį mūsų kepimo komandai, Rimai Cingai už maišelius, Danguolei Jurkonienei už dovanas vaikams, Svetlanai Kononovai už rankdarbius, visiems, visiems, visiems Airijos lietuviams, kurie užsisakė kibinus ir palaikė sergančius vaikus! Surinkta 2900 eurų. Jūsų tiek daug ir suteikiat savo palaikymu mūsų komandai sparnus kilti naujiems prasmingiems darbams. 

Kūno kultūros ir sporto departamento parama

Dėkojame kūno kultūros ir sporto departamento prie Lietuvos Respublikos vyriausybės už skirtą 850eurų finansinę paramą organizuojamų sporto renginių išlaidoms padengti ir ypatingas ačiū Airijos Lietuvių Bendruomenei pirmininkui Arūnui Teišerskiui už pagalbą rašant paraišką ir nuolatinę pagalbą vardan sergančių vaikų Lietuvoje. Lėšos skirtos labdaringo krepšinio turnyro, vykusio gegužės mėnesį krepšinio salės nuomai  ir futbolo turnyro futbolo aikštės nuomai padengti.

Vanesos geri darbai vardan sergančių vaikų

Nors tėveliams buvo liūdna dėl nukerpamų plaukų, pati Vanesa jau keletas savaičių prašė, kad kuo greičiau nukirpti ir padovanoti savo kasą perukui gaminti taip palaikydama onkologinėmis ligomis sergančius vaikus. O mes savo ruožtu norime palaikyti Vanesos gražų poelgį ir kviečiame gyvenančius Dubline ar netoliese prisijungti sauskelnių ir vienkartinių paklodžių akcijai!Reikalingas sauskelnių dydis – 5-6, o vienkartinių paklodžių – 60×90, slaugos priemonės keliaus į Lietuvą sergantiems vaikams!!! Ačiū Vanesai ir jos mamai Jesentai, kuri jau daugiau nei 4 metus savanoriauja Airijos lietuviams rūpi, rūpinasi sergančiais vaikais ir sėja gerumą!

Juvelyras Airija – akcija

Juvelyras Airija savininkas Andrius Vaišvila tęsia kilnius darbus vardan sergančių vaikų. Visą gegužės mėnesį vyko loterija. Andrius skiria 220 eurų sergantiems vaikams. Džiaugiamės ilgalaike draugyste ir kartu su Andrium linkime sergantiems vaikams geičiau pasveikti!

Padėka Irmai Dublin tortai

Aukų dėžutėjė suskaičiavome net 290.77 eurų, kuriuos Irma taupė keletą mėnesių, Ačiū Jums, miela Irma, už palaikymą vardan sergančių vaikų. Taip pat norime padėkoti Irmos draugams, kurie paaukojo ir palaikė Irmos gražius norus.

Akcija “Gerumo mėnuo”

Visą gegužės mėnesį Monaghan’o lituanistinėje mokykloje ‘Lietuvos vaikai” vyko akcija “Gerumo mėnuo”, kurios tikslas – mokintis dalintis, atjausti, padėti mažiesiems ligoniukams.
Tariame nuoširdų AČIŪ mokytojams, mokinukams bei tėveliams, kurie nebuvote abejingi, kuriems svarbus kitų skausmas, kurie moka jausti ir atjausti. Ačiū akcijos iniciatorei, mūsų mielai Editai Vaitkaitienei už gražius norus, taip pat dėkojame Mvtransport SiuntosValdui Moleviciui, kad siuntinys su sauskelnėm jau pasiekė Lietuvą!

Adelijos geri darbai vardan sergančių vaikų

Mergaitė taupo pinigėlius tam, kad paaukotų sergantiems vaikams, o prieš keletą dienų nukirpo savo kasas, kad galėtų padovanoti perukų gamybai. Ačiū Adelijai už mažos širdelės didelį gerumą

Finansinių Sprendimų Agentūra – Euro projektas parama

Nuoširdus ačiū Finansinių Sprendimų Agentūra – Euro projektas už skirtą paramą sergantiems vaikams!

Ar kada pagalvojote kas bus jeigu…
Apie nelaimes daugelis iš mūsų susimąsto tik tada kai jos nutinka, tuomet nebelieka nieko kito – tik kreiptis pagalbos į kitus žmones. Tikime, visada atsiras žmonių, kurie išties pagalbos ranką. Esame sužavėti „Airijos Lietuviams rūpi“ savanorėmis, jų veikla ir organizuojamais projektais ir labai džiaugiamės galėdami prisidėti prie labdaringos veiklos.
Finansinių sprendimų agentūra pristato naują projektą – kiekvienas išklausęs šeimai skirtą konsultaciją paaukos 5 Eur „Airijos Lietuviams rūpi“ fondui , kuriuos skirsime mes. Taip jūs gausite naudingą informaciją ir paremsite Lietuvoje sunkiomis ligomis sergančius vaikučius: Jurate Ivancikaite-Pancerova. 

Pagalba Dainorai

Šį savaitgalį, Portlaoise, Airijos lietuviai, susibūrę rinko lėšas Dainoros Berzinos gydymui Vokietijoje. Birutė ir Dovydas skuto savo galvas plikai, taip palaikydami sergančius onkologinėmis ligomis ir kvietė aukoti Dainorai, taip pat MES iš Laois – Laois Lietuvių Bendruomenė organizavo kibinų savaitgalį ir kepė kibinus. Dainoros gydymui surinkta 1040 eur. Ačiū Birutei ir Dovydui už Jūsų gražius norus, Jolanta Malinauskiene ir Gintaras Malinauskas mes didžiuojamės Jūsų vaikais!!! Taip pat visai kibinų kepimo komandai ir visiems užsisakiusiems ir paaukojusiems. Esame vieni dėl kitų!

Dėkojame Mullingaro Lietuvių bendruomenei

Sėkime gerumą kitiems. Meilės vaisiai visada paliečia ir mūsų gyvenimus. (Kunigas ir lyderystės mokytojas Rytis Gurkšnys)

Šiandien nuoširdžiai dėkojame Mullingaro Lietuvių Bendruomenei už skirtą 130 eur. paramą sunkiai sergantiems vaikams Lietuvoje. Ačiū Jums, mielieji!

Krepšinio turnyras 2018

BasketballGegužės 19, 20 dienomis vyko jau 4-tas labdaringas krepšinio turnyras vardan sergančių vaikų! Norime padėkoti organizatoriams BC Kauno Zalgiris Ambasada Airijoje Vilma Ir Darijus Pencilos, už gražų, tęstinį renginį, kuris suburia tiek daug krepšinio mėgėjų iš visos Airijos. Dėkojame visiems prisidėjusiems organizuojant turnyrą, tai buvo 2 ilgos dienos. Surinkta 2850 eurų! Airijos lietuvių kilnūs darbai tęsiasi!

Ritos Pankūnienės akcija ‘Tax Refund’

Rita sako: “Jau senokai galvojau, kaip dar galėčiau padėti surinkti lėšas serganties vaikučiams, kartu padėdama ir tiems, kas aukoja.. ir štai šiandien gimė mintis! Kviečiu visus pasitikrinti ar nesate permokėję mokesčių Airijoje. Kreipkitės- padėsiu, suskaičiuosiu ir jeigu mokesčius visgi permokėjote, padėsiu juos susigražinti ir 10% prašysiu pervesti į Airijos lietuviams rūpi fondą.
Patikrinti galime 4 paskutinius metus. Dažniausi mokesčių gražinimo atvejai: 

  • jeigu turėjote medicininių išlaidų ir mokėjote PAYE, galime sugrąžinti iki 20%,
  • tam tikrų profesijų atstovams taikomas papildomas tax creditas,
  • keitėte darbą.
    Rašykite man privačia žinute. Konsultacija nemokama.”

Šiuo metu surinkta 152 eurai, ačiū Ritai ir visiems prisidėjusiems.

Vaikų onkologijos pagalbos centras

Šeimos namučiai – Mamų unija projektas, kur sergantys vaikai galės jaustis kaip namie ir pabūti kartu su šeima! Nuostabus projektas, kuriam Airijos lietuvių dėka skirta daugiau nei 25000 eurų, nors ir maža dalimi, džiaugiamės galėdami prisidėti. Koja kojon kartu su sergančiais vaikais ir jų šeimomis, mūsų palaikymas jiems labai svarbus! Daugiau informacijos apie projektą rasite čia.

Kaziuko mugė 2018

Vasario 24 dieną dalyvavome Kaziuko mugė Dundalk 2018. Sutikom senus pažįstamus, susipažinome su naujais, kurie neabejingi sergantiems vaikams. Smagi, lietuviška atmosfera, prasminga diena už kurią dėkojame Dundalko Lietuvių Bendruomenė, Sigitai Jankūnaitei ir Ej Vaitkui, kurie organizavo mugę ir prisidėjo Dundalk bendruomenės vardu 200 eur. onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams, taip pat nuoširdus ačiū visiems, kurie priėjo prie mūsų staliuko, palaikė žodžiais ir auka vaikams, aukų dėžutėje paaukota 313 eur., iš viso 513 eur. keliaus sergantiems vaikams į Lietuvą.Linkėjimus ir padėką siunčiame Gintarui Malinauskui, Ilonai Gončarenko, Erikai Scenikovienei, Laurai Vitkauskaitei Pačėsienei, Vitalijai Vilkei, Jurgitai Vasarei, Justinai Grunicevaitei, už Jūsų nuoširdžias pastangas, kad mūsų mugės stalas nebūtų tuščias. Laurai Didjurgytei, Izai Bellai už prasmingą dieną praleistą kartu.

Didelis ačiū Adelijai

Vaikai dažniausiai taupo, kad išpildytų savo tam tikras svojones. Šiandien sulaukėme tokio mielo svečio, maža mergaitė, vardu Adelija, taupė pinigėlius ir mielai juos atiduoda sergantiems vaikučiams, 15.40 eur. keliaus į Lietuvą. Norime pasidžiaugti, kad Adelijos sesė Viktorija Petrauskaitė yra mūsų organizacijos savanorė, kuri nuolat prisideda vardan sergančių vaikų. Ačiū mergaitėms ir jų tėveliams už sėjamą gerumą.

Nuostabios žinios Ernestui

Geriausia šventinė dovana, kuriai kainos nėra – žinia apie pasveikimą ir džiaugsmo apsikabinimai atsisveikinant. Mūsų Ernestas džiugią žinią – “esi sveikas” išgirdo švenčių išvakarėse. Iš džiaugsmo net ir ašarų buvo. Ernestai, linkime Tau būti sveikam, džiaugtis vaikyste, įsilieti į draugų būrį ir atsigriebti už “prarastą” laiką!
Dėkojame visiems, kurių dėka galime prisidėti prie sergančių vaikų kasdienybės.

Bogdano istorija

Bogdano vardas berniukui buvo duotas ne šiaip sau – tai dviejų žodžių junginys, reiškiantis „duotas Dievo“. Bogdano mama pastojo jau būdama 44 metų, kai nelabai kas tikėjo, kad toks stebuklas įmanomas po 13 metų nesėkmingų bandymų.
Tačiau, kai berniukui buvo 9 mėn. jam buvo diagnozuota leukemija. Berniukas gimė ir gyvena Ukrainoje, tačiau jis gydomas Lietuvoje. Šeima sūnaus gydymui Lietuvoje buvo sukaupusi pinigų tik vienam gydymo kursui – 15 tūkst. eurų. Visas leukemijos gydymas su standartinėmis komplikacijomis kainuoja 100 tūkst. eurų. ir daugiau. Lietuviai susivienyję padeda šiai šeimai, džiaugiamės, kad ir Airijos lietuvių dėka, galime prisidėti. Ačiū žvejų turnyro organizatoriams Romui ir Dariui, turnyro metu surinkti 700 eurų skirti tam, kad išgelbėti Bogdano gyvybę, taip pat nuoširdus ačiū Airijos lietuvių bėgikų klubo įkūrėjui ir jo šeimai už skirtas lėšas, kurias pervesime Bogdano gydymui. Dėkojame Laurai Vitkauskaitei Pačėsienei už Jūsų kilnią akciją, kurios metu surinktos lėšos taip pat skirtos Bogdanui. Siunčiame Bogdanui ir jo tėveliams linkėjimus ir linkime kuo greičiau pasveikti!

Kalėdiniai atvirukai

Išskirtiniai, nuostabūs ir vienetiniai atvirukai Jums. Tikriausiai jau planuojate rašyti Kalėdinius sveikinimus savo artimiesiems? jei taip, tai pats laikas įsigyti rankų darbo sukurtų atvirukų. Juos sukūrė Julija, mama, kuri augina 3 vaikus, iš jų viena mergytė su spec. poreikiais. Ši mama surinktus už atvirukus pinigėlius paskirs labdarai į Vilniaus Vilties specialiąją mokyklą daugiafunkcinį centrą. Užpernai ji pagamino 50 atvirukų, pernai jau 100, o šiemet tikslas padaryti 200 ir daugiau. ar būtų norinčių įsigyti šių atvirukų? visi jie skirtingi ir visi gražūs. Kaina – nuo 1 euro iki kiek negaila. už surinktus pinigėlius Julija centrui perka įvairias kancelerines prekias, spec. prekes (kaip seilinukai ) ir panašiai. Taigi, jei yra norinčių padėti ir prisidėti prie gero tikslo – lauksime iš jūsų žinučių. Atvirukų turės Vilma Petrauskaitė ir Julija Ivanauskienė.

Kasmetinis žvejų turnyras

Gruodžio 17 dieną, vykusiame trečiajame žvejų turnyre, buvo surinkta 700 eurų. Visos surinktos lėšos buvo skirtos vėžiu sergantiems vaikams. Daugiau informacijos rasite čia.

“Žygis prie jūros”

Airijos lietuvių kilnūs darbai vardan sergančių vaikų tęsiasi, norime padėkoti Alternatyva Alternatyvai teatro kolektyvui ir visiems dalyvavusiems spektaklyje “Žygis prie jūros” Dubline ir Monaghan žiūrovams, kurie paaukojo mažiesiems Lietuvoje, surinkta 143.10 eurų.

Rankų darbo lėlės

25353790_1759370757438038_4626470559896134230_nTai paskutinė rankų darbų lėlytė, kurią šiais metais numezgė Laura Vitkauskaitė Pačėsienė . O lėlyčių numegzta ne viena ir ne dvi. Su meile, o svarbiausia kilniems tikslams – net po 10 eurų, nuo kiekvienos lėlytės Laura skyrė kilniems tikslams, onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams, viso – 190 eur. Ačiū Jums, miela Laura, už Jūsų nuolatinį palaikymą, už meilę ir šiluma, kuria dalinatės.

Dublino maratonas

Spalio 30 dieną, kasmetiniame Dublino maratone, plevėsavo ir mūsų trispalvė. Sveikiname ir didžiuojamės bėgikais, kurie įveikė beveik 42 km. trasą, o ypatingas ačiū Danguolei Nacienei – ‘Ačiū geriems draugams ir bendradarbiams, kad mane palaikė ir parėmė’ – 335 eurų onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams, štai tokiu kilniu tikslu Danguolė su šypsena pasiekė finišą.

Labdaros vakarienė

Jau tradiciškai Airijos lietuvius kviečiame susiburti kilniam tikslui padėti onkologinėmis ligomis sergantiems  vaikams. Šiais metais vakarienė vyks Spalio 14d., renginio pradžia 19 val. Norime pasidžiaugti, kad sulauksime grupės iš Lietuvos – Hiperbolė Tribute Band, tikrausiai daugeliui vakarienės svečių bus smagu išgirsti senas dainas šiandien ir vėl skambančias naujai. Bilieto kaina 60 eur. kaip ir kasmet vakaro svečiai galės pasimėgauti jaukiu vakaru, o svarbia usia paremti vaikus sergančius onkologinėmis ligomis Lietuvoje. Staliukų rezervacija ir informacija – airijoslietuviamsrupi@gmail.com arba tel. 0851182055 Rita. Bilietus galite įsigyti nadojant Paypal apmokėjimo sistemą ( airijoslietuviamsrupi@gmail.com) arba pavedimu į sąskaitą -gavėjo pavadinimas: Airijos lietuviams rupi, IE95AIBK93351138546044
pažymint: Labdaros vakariene (atvykus į vakarienę prašome turėti apmokėjimo kopiją).
Prašome dalintis renginiu ir informacija, kad kuo daugiau žmonių galėtų prisijungti bendram tikslui, kaip ir visada vietų skaičius ribotas.

Velykinė mugė

Jau Balandžio 9 dieną tradiciškai susitinkame Velykinė Mugė Dubline 2017.Mugės metu galėsite įsigyti vaikų rankdarbių, surinktos lėšos bus padalintos 17 – kai vaikų , sergančių onkologinėmis ligomis. Taip pat mugės metu galėsite įsigyti loterijos bilietų Juvelyras Airija įsteigtiems dovanų kuponams laimėti ir Žalgirio Ambasados Airijoje magnetukų. Norime priminti,kad šį kartą mugė vyks kitu adresu: https://www.facebook.com/CarltonBlanchardstown/ Iki susitikimo ten.

Juvelyras Airija akcija

Nuoširdi draugystė su Juvelyras Airija vardan onkologinėmis ligomis sergančių vaikų tęsiasi. Norime pristatyti Juvelyras Airija organizuojamą loteriją – ” Penki 100 eurų vertės kuponai vestuviniams žiedams ir žiedams su briliantais” – kreipiamės į galinčius ir norinčius padėti platinti loteriją , loterijos vyks iki balandžio 16d. Velykų ryto. Lauksime pasiūlymų.

Dėkojame 

Ačiū Aurora project, Erika Klimenko ir Saida Miskiniene už dovanotus bilietus į kelioninį humoro vakarą. 120 eur. už parduotus bilietus bus pravesti Nadiušos ir Gabriellos gydymui.

Balsuokime už mažąją princesę Viktoriją

http://darbs.lt/…/2016-m-deimanciuku-rinkimas-finiso-tiesioj
Princesė Viktorija – stiprybės ir vilties simbolis. Maža mergytė per trumpą laiko tarpą iškentė tiek, kiek dažnas iš mūsų nepatiria visą gyvenimą. Pasvalio dienraščio ‘Darbas’ skaitytojų nuomone – Viktorija verta pačio didžiausio – vilties deimanto, tikriausiai kiekvienas iš mūsų sutinka taip pat. Labai prašome grupės narių paspausti ant nuorodos posto pradžioje ir balsuoti už Viktoriją. Ačiū visiems.

Padėka Lituanica Airija

Airijos lietuvių kilnūs darbai vardan onkologinėmis ligomis sergančių vaikų tęsiasi ir šiandien norime padėkoti Lituanica Airija parduotuvių tinklo savininkams ir visiems parduotuvės esančios Blanchardstown klientams. Mamų unija aukų dėžutėje paaukota 92.30 eurų. Gerumas mus vienija. Nuoširdus Jums ačiū.

Spektaklis – ŽYGIS PRIE JŪROS

Kovo 25 d. – kovo 26d. Spektaklis ŽYGIS PRIE JŪROS paskubėkite rezervuoti bilietus, nes ‘sold out’ garantuotas. Spektaklio metu mūsų organizacijos savanorės prekiaus kava, arbata ir saldumynais, visos surinktos lėšos onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams. Kreipiamės į norinčius ir galinčius prisidėti prie gražios akcijos ir iškepti keletą saldumynų. Daugiau informacijos rasite čia.

Parama Austėjai

Norime pasidžiaugti kartu su visais, nes yra istorijų, apie kurias norisi kalbėti labai garsiai. Kovo 6 dieną, ryte jau dalinomės, kad Dundalk vykusiame Kaziuko turguje Austėjai buvo surinkta 830 eur. net 69eur. iš jų paaukojo maža mergaitė Urtė Jakonytė, dalinamės Urtės mamytės mintimis : – “Jau senai norėjome paaukoti ” Mamų unija ” fondui , pasitaikė puiki proga sudalyvauti Kaziuko turguje Dundalk, paaiškinau Urtei, kad yra vaikučių kuriems reikia pagalbos,nes jie serga.Urtė mane suprato, parodžiau jai keletą video apie Mamų Unijos veiklą ir abi nusprendėme, kad kepsime saldumynus ir juos pardavinėsime. Žinau, tai nedidelė suma, bet nuo mažens mokindami vaikus, sėjame gerumą, Urtė labai džiaugėsi surinkta suma, nors man ir neteko kartu dalyvauti, bet labai džiaugiuosi ir didžiuojuosi savo dukryte ” – o mes tariame be galo nuoširdų, didelį, žmogišką ačiū Urtei, jos mamytei ir Jurgitai globojusiai ir padėjusiai Urtei mugės metu, ačiū už skleidžiamą gerumą aplink ir paramą Austėjai.

Dėkojame

Dėkojame parduotuvių “Labas” Newry miestelyje ir “Minija” Armagh miestelyje savininkams ir parduotuvių lankytojams už palaikymą. Mamų unija aukų dėžutėse, stovinčiose parduotuvėse, paaukota 83 eur. onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams. Taip pat spaudžiame nuoširdų Like Dario Di mūsų gerumo ambasadoriui Šiaurinėje Airijoje, Dariaus pagalba labai svarbi sergantiems vaikams ir jų šeimoms. Ačiū.

Dalinamės pagalbos prašymu

Šeima kovoja dėl dukters Gabriellos gyvybės:
GABRIELLA BRAZAITE SERGA NEĮPRASTA VAIKIŠKO VĖŽIO FORMA (PIKTYBINIS RHABDOID AUGLYS). GYDYMAS NUTRAUKTAS BET TĖVAI GINTARE BRAZAITE IR EGIDIJUS BRAZAITIS NEPASIDUODA. JIE IEŠKO ALTERNATYVAUS GYDYMO UŽSIENYJE.
SVENLJUNGA. Gydytojai negali padėti vėžiu sergančiai Gabriellai Brazaite. Tėvai kovoja, kad jų dukra, kuriai vasarį sukaks 2 metai, galėtų sulaukti dar daugybės gimtadienių. Jų viltys sudėtos į alternatyvų gydymą užsienyje, kuris jiems kainuos daugiau, negu jie šiuo metu turi.
Gabriella žaidžia su savo balionu svetainėje, namuose Svenljunga miestelyje. Po valandėlės pasiima medinį stetoskopą ir eina prie šeimos draugo, Bertil Johansson, kad paklausytų jo kvėpavimo.
Mama Gintare Brazaite visą laiką seka iš paskos nešdama lašelinę. Iš jos per zondą į norį Gabriella gauna mamos pieno.
-Ji beveik nieko nevalgo. Tokiu būdu aš bent galiu jai duoti geriausia, ką turiu. Tai daug geriau negu maistiniu medziagu koncentratas, sako Gintarė.
Mažajai sesutei Paulinai vos trys mėnesiai, Gintarei tai tapo ko ne visos dienos darbu maitinti ir nusitraukti pieną abiems vaikams.
Pastaruosius porą mėnesių šeimos gyvenimas apsivertė aukštyn kojom. Jie gyvena tarsi burbule galvoti tik apie dabartį. Viskas sukasi tik apie taip, kaip Gabriellai išgyventi.
– Ji žaidžia ir gyvena kasdien, taip mes žiūrime į ateitį, sako jos tėtis Egidijus Brazaitis.
Lapkričio 14 Gintare Brazaite ir Egidijus Brazaitis su savo beveik dvimete dukrele išvyko į priimamąjį Borås. Ji karščiavo dvi savaites – iš pradžių tai neatrodė taip rimta.
– Rugsėjo pabaigoje ji pradėjo eiti į darželį, galvojome, jog normalu, kad ji šiek tiek apsirgo po kontakto su kitais vaikais, sakė Gintarė.
Tyrimai parodė kad ne viskas gerai. Netrukus paaiškėjo, kad Gabriella rimtai serga. Magnetinis rezonansas parodė, kad jos kepenyse yra auglys. Po dienos jai buvo perpiltas kraujas.
Buvo padaryta daugiau tyrimų ir šeima perkelta į vaikų vėžio skyrių Gioteburge. Nepaisant to, kad nebuo iki galo aišku, kokios tai rūšies vėžys, buvo pradėta chemoterapija. Gydytojai suprato, kad reikia skubėti.
– Tai labai agresyvi vėžio forma, auglys paaugo centimetru į visas puses vos per savaitę, sakė Gintarė Brazaitė.
Visa šeima gyveno ligoninėje nuo to laiko, kai išvyko į priimamąjį. Po chemoterapijos Gabriella labai prastai jautėsi.
– Mes visi keturi buvome kartu jos palatoje. Žaidėme, valgėme ir miegojome. Tuo pačiu jai buvo skiriami vaistai ir gydymas, sakė Gintarė Brazaite.
Po dviejų savaičių šeima sužinojo, kad Gabriella serga labai pavojinga vaikiško vėžio forma. Toks auglys paprastai atsiranda inkstuose, bet kartais ir kepenyse, kaip Gabriellos atveju.
Gydytojai nustatė, kad vėžys išplito už kepenų ribos, todėl negalima operuoti. Gabriellai buvo skirta dar viena dozė chemoterapijos tikintis, kad tai sunaikins agresyvias ląsteles. Deja nepaisant to auglys ir toliau auga. Gruodžio 30 Gintarė ir Egidijus sužinojo, kad daugiau nėra ką daryti. Gydymas nutraukiamas.
Dėl chemoterapijos nusilpo Gabriellos organizmas. Po poros dienų jai pasireiškė alergija nuo antibiotikų, kuriuos gavo kovojant su infekcijomis.
– Tai buvo baisiausia diena mano gyvenime. Maniau, kad mes ją prarasim čia ir dabar. Gydytojai sakė, kad ji neišgyvens, ir aš maniau, kad tai bus diena, kai Gabriella iš mūsų pasiims, sakė Egidijus Brazaitis.
Jam palengvrėjo, kai paaiškėjo, jog tai tebuvo alerginė reakcija.
– Suvokiau, kad mes gavome antrą šansą. Tuomet supratau, kad mes negalime pasiduoti, sakė Egidijus Brazaitis.
Švedų medikai pasakė, kad daugiau nėra kas daryti.
Tėvai susisiekė su ligoninėmis Vokietijoje, JAV, Latvijoje ir Lietuvoje. Visur jie gavo tą patį atsakymą.
– Visos įprasto ligoninės sakė tą patį, kad negali pagydyti. Tikėjomes radę pagalbos Vokietijoje, bet kaip tik tuomet gavau laišką, kad ir jie negali nieko padaryti, sakė Gintarė Brazaitė.
Todėl ji pradėjo ieškoti alternatyvios medicinos priemonių.
– Mes iš Lietuvos, ir pas mus tradicinė medicina derinama su natūropatija (natūraliąja medicina), sakė ji.
Ieškodami alternatyvų jie rado kliniką Ispanijoje. Kliniką, kurioje dirbama su mityba, papildais ir žolelėmis.
– Niekas negali garantuoti 100%, bet mes esame įsitikine, kad ji pasveiks. Mes padarysime viską, ką galime, sakė Gintarė.
Ji žino, kad jiems neužteks pajamų sumokėti už gydymą. Abu su vyru Egidijumi prižiūri vaikus ir šiuo metu negali dirbti.
Egidijus Brazaitis sako, kad tyrimai, susiję su vėžio gydymu, sparčiai atranda vis efektyvesnių gydymo priemonių. Gydymas, kuris galėtų pristabdyti auglio augimą, gali reikšti labai daug
– Tai reikštų, kad mes gautume daugiau laiko paieškoms, kurios išgelbėtų Gabriellą, sako jis.

Faktai
Finansinė pagalba Gabriellai
Tėvai Gintarė Brazaitė ir Egidijus Brazaitis atidarė specialią sąskaitą Gabriellos gydymui.
Jie rado kliniką Ispanijoje, kuri siūlo alternatyvų gydymą, į kurį įeina dieta, maisto papildai ir kitų rūšių natūralios gydymo priemonės.
Kiek tiksliai kainuos gydymas, jie šiandien nežino. Žino tik, kad tai bus kur kas brangiau, negu jie šiandien pajėgia susimokėti.
Tie, kas nori sužinoti daugiau, gali užeiti į Facebook paskyrą. Čia šeima pateikia atnaujintą informaciją apie Gabriellos gydymą, kiek jis turėtų kainuoti ir kaip tie, kas norėtų prisidėti, galėtų tą padaryti.
Jei jie gautų daugiau finansinės paramos, nei jiems prireiks, likusią sumą, jie paaukos vėžio fondams.
Galintys prisidėti swisha į tėčio nr: 0737828718.
Pervesti i Egidijaus Brazaičio sąskaita Švedijoje, Nordea: 3051-0242278.
Iš užsienio: IBAN – SE7530000000030510242278, BIC (SWIFT) – NDEASESS, bankas – Nordea, gavėjas – Egidijus Brazaitis.
Paypal: gabriella.brazaite@yahoo.com

Kibinų savaitgalis ! Padėkime mažutei Nadeždai !

Tiesiog didelis, nuoširdus, žmogiškas AČIŪ visiems, kurie prisidėjo prie kibinų savaitgalio organizavimo, paruošiamųjų darbų, kepimo, išvežiojimo. Jesenta GC, Loreta Racienė, Ilona Kriaucionienė, Gitana Merfeldienė, Aistė Merkelienė, Dominyka Gomanaitė, Mindaugas Racius, Gabija Raciutė, Saida Žemgulienė, Laura Didjurgytė, Viktorija Petrauskaitė, Saulė Saulelė, Inga Varkojytė, Povilas Virsila, Asta Vilimaitienė, Šarūnė Vilimaitytė, Valera Borovoj, Arėnas Mockus, Sandra, be Jūsų pagalbos kibinų savaitgalio nebūtų įvykę, nes iškepti tokį kiekį kibinų tikrai nėra paprasta .Ir aišku didelis Ačiū visiems užsisakiusiems , 4 vėjai mokykloms mokytojams užsisakiusiems rekordinį 500 vnt. kibinų kiekį, taip pat norime pasidžiaugti, kad šeštadienį mokyklas aplankė Žygimantas Pavilionis paaukojo Nadiušos gydymui, BC Kauno Zalgiris Ambasada Airijoje ambasadoriui Vilma Ir Darijus Pencilos taip pat už suorganizuotą didelį kibinų užsakymą – 250 vnt. Naas parduotuvės Baltic Way Naas savininkei Sonatai Reventienei , Galway gyvenantiems Laurai Vitkauskaitei Pacesienei, Sigitui Pac ir Zegelena Samogitia, kuriems atstumas buvo visai ne kliūtis paremti mūsų gražią akciją, visiems, visiems,visiems, kurie užsisakė, palaikė, linkėjo Nadiušai sveikatos ir buvo kartu.Surinkta 4725. 63 eur. suma bus pravesta į Nadeždos sąskaitą gydymui. Airijos lietuvių kilnūs darbai vardan sergančių vaikų tęsiasi!

http://www.adiena.lt/2017/01/padekime-mazajai-nadezdai/ 

Lauros Vitkauskaitės Pacesienės akcija

Kviečiame prisijungti prie gražios akcijos, įsigiję rankų darbo žaisliuką paremsite onkologinėmis ligomis sergančius vaikus ! 10 eurų nuo kiekvieno žaisliuko Laura skiria vaikams.

15871582_10211924182881563_5642197531838172318_n

Kalėdinis bėgimas su Airijos lietuvių bėgikų klubu

Palydėjome 2016 metus bėgimu puikiame Malahide parke. Kaip visada puiki kompanija, gera nuotaika, super praleistas laikas ir Nadiušai surinkti 145 eurai. Gerų ir sveikų artėjančių metų ! Ačiū visiems dalyvavusiems.

Version 1, 1000 eurų parama Ramunei

Mielieji, nuoširdžiai prašome padėti laimėti 1000 eurų paramą Ramunėlės gydymui. Tik nuo balsų skaičiaus priklausys ar parama bus laimėta. Užtruksite nepilnai minutę. LIKE spausti nebūtina, būtina spausti VOTE. Dėkojame visiems balsuojantiems, balsavusiems ir tiems kurie dar balsuos.

Norėdami balsuoti, prašome spausti čia.

Siuntinys Mamų Unijai nuo Wicklow Lietuvių

Didžiulis siuntinys žaisliukų sergantiems vaikučiams jau pakeliui į Lietuvą. Šaunuoliai Wicklow lietuviai. Nuoširdus ačiū, o didžiausias ir nuoširdžiausias ačiū Renatai Prusaitytei už iniciatyvą ir kaip visada Mvtransport Siuntos uz siuntinio pervežimą.

Dėkojame Rustic Goodies

Šiandien dar kartą norime padėkoti mūsų seniems geriems draugams Rustic Goodies –Vytautė White už nuolatinį palaikymą. Siunčiame pačius gražiausius linkėjimus ir sveikinimus artėjančių švenčių proga ir dėkojame Nadeždos ir jos tėvelių vardu už 130,50 eur. sumą, kurią paaukojo Rustic Goodies klientai.

Perfuzinės pompos Kauno klinikoms

Cituoju Mamų Uniją: “Šie pinigėliai buvo suaukoti dvi dienas trukusiame Krepšinio turnyre 5×5 Dubline. Turnyrą organizavo BC Kauno Zalgiris Ambasada Airijoje bei gerbiamas ambasadorius Darijus Pencila su žmona Vilma (Vilma Ir Darijus Pencilos). Nuoširdžiausias ačiū jiems.
Mamų Unija dėkoja Airijos lietuviams rūpi, visam „Žalgirio“ garbės klubui, dalyvavusioms komandoms, teisėjams, fotografams, rėmėjams, prizų steigėjams, Elonos šokių studijai už šokius, Rustic Goodies už maitinimą turnyro metu.
Padėkų nusipelno visi visi – ir tie, kurie prisidėjo prie turnyro organizavimo, ir tie, kurie atėjo palaikyti komandų, kurie aukojo mūsų vaikučiams.
Jūsų širdys tokios gražios ir dosnios – nuoširdžiai dėkojame Kauno klinikų ir jose besigydančių ligoniukų vardu!”

Kalėdinės atvirutės

Kviečiame įsigyti Kalėdinių atviručių, surinkti pinigėliai bus skirti Vilniaus Vilties neįgaliųjų centrui. Atvirutės kaina su voku 1 eur., norintys įsigyti rašykite Julijai Ivanauskienei arba Ritai Lamsargytei Mockei. Kurkime Kalėdinius stebuklus kartu.

Žiemos šventė

Lapkričio 24 -27 dienomis MCA events organizuotoje žiemos šventėje buvo įsikūrusi mūsų organizacijos žaislų marginimo dirbtuvėlė. Labai smagu, kad artėjant pačiom gražiausiom metų šventėm nepamirštame mūsų mažųjų draugų. Labai dėkojame MCA events Julius Gasiunas už galimybę dalyvauti renginyje, Erikai Klimenko už nuoširdų rūpestį, mūsų savanorėms – Viktorijai Petrauskaitei , Ritai Pankunienei , Rūtai Maciulienei, Jurgitai Kairiukštienei , Kamilei Smigelskaitei ir Edinai, ačiū Jums , mielosios, už paaukotą taip brangų laiką, Mamų unija už medinius žaisliukus ir puodukus ir visiems, kurie nepraėjo pro šalį ir paaukojo onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams. Surinkta 720 eurų.

Apsilankymas ligoninėje

Cituoju Mamų Uniją: “Turbūt visi turime žmonių, su kuriais susitinkame vos kartą metuose (o gal ir rečiau), bet žvilgsniai ir apkabinimai tokie, kad rodos dar vakar kartu gėrėme arbatą ir plepėjome iki paryčių… Tokia sava ir mūsų mylima Rita Lamsargyte Mocke iš Airijos lietuviams rūpi. Jau antrą vasarą iš eilės ji aplanko ligoniukus. Šįkart kartu su ligoniukams daug padėjusiu Andriumi Juvelyras Airija. Jiedu su vaikais daug bendravo, šypsojosi, juokėsi, žaidė… Popietė buvo jauki ir nuoširdi. „Andrius labai jaudinosi, bet susitikimas paliko jam daug gerų emocijų. O man didžiausias įspūdis – tai vaikučių mokėjimas džiaugtis gyvenimu. Timotis apie tai, kad jam pilvukyje skylė nuo kateterio ir inkstukai nusilpę, sugeba net juokauti… Iš tiesų, šį kartą norėjosi verkti ir apkabinti visas mamas…“, – sakė Rita.”

Airijos Lietuvių baikerių sezono uždarymas

Kviečiame į Airijos Baikerių Sezono Uždarymą, kuris vyks Spalio 2d. Renginys prasidės 12.30val. – 13val. Vieta: Topaz, Coolmine Business Park, Blanchardstown, Dublin 15.Maršrutas: Dublin – Carlingford – Dublin. 19val. – vakarinė renginio dalis. Vieta: The Grasshopper Inn. Main St, Clonee, Co. Meath. Į šį nemokamą rengininį, kviečiame prisijungti ne tik baikerius. Praleisime vakarą drauge, paklausysime Muzikanto Žydriaus atliekamų dainų ir palaikysime Tomašą. Vardan Tomašo šypsenos, Airijos lietuvių baikerių vienybė! Tomašas – berniukas auga su dar 4 broliais ir sesėmis.Deja taip likimas susiklostė,kad Tomašo tėvams atimtos tėvų teisės ir berniuką kartu su visais broliais ir sesėm augina močiutė.Negana to likimas smogė dar vieną išbandymą – onkologinė liga. Tėvų nepasirinksim, o liga neklausia…..O,kad mūsų baikeriai visada pasirengę padėti, žino jau visi !!! Kaip visada nuoširdus ačiū iniciatoriui Kerepetas Valentinas Markevičius.

Padėkos žodis 

Dar vieną nuoširdų Ačiū siunčiame Edenderry miestelyje esančios parduotuvės “Nemunas” savininkei ir visiems aukojusiems parduotuvės klientams. Suskaičiavus aukų dėžutėje paaukotus pinigėlius, onkologinėmis ligomis sergantiems vaikučiams skiriama suma dar padidėja 112,65 eurais. Taip pat dėkojame Vitalija Vilke už nuoširdų bendradarbiavimą vardan mūsų mažųjų draugų.

Version 1, 5000€ parama Adomėliui ir Urtei

Pagalbos balsuojant reikia Adomėliui ir Urtelei. Adomėliui – išvysti pasaulį, Urtelei su tėčiu sušokti išleistuves! Mielieji, labai prašome balsuoti – http://woobox.com/r3bvwy/vote/for/17999675 spauskime Vote, nes nuo balsų skaičiaus priklausys ar laimėsime! Mes esame vieningi!

Version 1, 1000€ parama

Mielieji, labai reikia Jūsų visų pagalbos!!! Labai prašome paremti ‘Arijos Lietuviams rūpi’ veiklą ir balsuoti už mūsų video. Jūsų balsas padės laimėti 1000€ ir padės vėžiu sergantiems vaikams Lietuvoje. Tai labai paprasta, galit spausti skip (praleisti) bet būtina balsuoti paspaudžiant ‘vote’. Prašau dalinamės ir balsuojam http://woobox.com/iu793c/vote/for/17999747. Ar laimėsim priklausys nuo to kiek balsų surinksim. Ačiū Gintarei Žaliauskaitei ir Dianai Mauricaitei už pagalbą, Dianos dėka pernai laimėjome 1000 eurų krepšinio turnyrui, kurio metu buvo surinkta 2840 eur. Ačiū visiems balsuojantiems!

Antrasis futbolo turnyras

2 – asis labdaros futbolo turnyras Dubline, spalio 2d., 10:30 val., prašome dalintis, kad kuo daugiau futbolo mėgėjų prisijungtų !

Labdaros vakarienė “Atstumas ne kliūtis”

Artėja antrasis “Airijos lietuviams rūpi” gimtadienis. Lietuvą ir Airiją skiria 2691 km., šis atstumas netrukdo mintimis ir kilniais darbais sugrįžti ir padėti likimo nuskriaustiems. Airijos lietuvių dėka jau surinkta daugiau nei 42000 eurų. Džiaugiamės galėdami pildyti vaikų svajones, nemaža suma skirta palatų renovacijai, medicininei įrangai, slaugos priemonėms, nekompensuojamiems vaistams, remiame šeimas finansiškai. Tas žinojimas, kad nors maža dalele galime prisidėti prie mūsų mažųjų draugų gerovės veda mus pirmyn. Tad kartu su paramos ir labdaros fondu Mamu Unija kviečiame visus Airijos lietuvius į Labdaros vakarienę, kuri vyks spalio 15 d., 19 val. Lucan Spa viešbutyje (Junction 4A, N4, Lucan, Co. Dublin) . Bilieto kaina 60 eur. Vakarą ves Jums gerai žinomas Donatas Odinas, jaukioje atmosferoje Jūsų laukia Virginijaus Stakėno koncertas, vakarienė, loterija, o svarbiausia , kad dalyvaudami paremsite onkologinėmis ligomis sergančius vaikus ir jų šeimas. Renginyje mielai sutiko dalyvauti ir Andrius Mamontavas. Už rezervuotas vietas gali atsiskaityti naudojant PAYPAL sistemą, siųsdami airijoslietuviamsrupi@gmail.com el. paštu nurodydami “Labdaros vakariene” (atvykdami į renginį prašome turėti patvirtinimo kopiją.) arba pavedimu į banko sąskaitą ( gavėjas Airijos lietuviams rupi, IE95AIBK93351138546044 ), registracija ir smulkesnė informacija tel. 0851182055 Rita arba raskite mus Facebook puslapyje.

Finansavimas sporto turnyrams

Pirmasis labdaros krepšinio turnyras įvyko 2015 gegužės mėn. , kurio metu buvo surinkta 2840 eurų, onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams, spalio mėn. į futbolo turnyrą rinkosi futbolo mėgėjai palaikantys Paramos projektas ‘Mums Rūpi’ / Charity Project ‘We Care’, šio turnyro metu buvo surinkta 1215 eurai. Jau pernai rašėme apie mintį, kad šie turnyrai taps kasmetiniai. 2016 m. pradžioje išgirdome , kad Kūno Kultūros ir Sporto Departamentas prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės skelbia konkursą užsienio lietuvių organizacijoms – “Sportas – Ryšys su Lietuva”, sporto renginių finansavimui.Norime pasidžiaugti,kad mūsų organizuojamiems turnyrams buvo skirta 1108 eurų suma. Nuoširdų Ačiū tariame Kūno Kultūros ir Sporto Departamentui, o ypatingas Ačiū Airijos Lietuvių Bendruomenė bendruomenės pimininkui Arūnas Teišerskis už visapusišką pagalbą mūsų organizacijai gaunant finansavimą, skleidžiant informacinę žinią apie mūsų veiklą Pasaulio lietuvių žinios ir dienraščiuose.Taip pat norime padėkoti Leta Kalinauskaitė už pagalbą pateikiant paraišką. Krepšinio turnyras jau įvyko, kurio metu buvo surinkta 2432 eur., spalio pirmąją savaitę kviesim futbolo mėgėjus į labdaros turnyrą. Airijos lietuvių kilnūs darbai vardan sergančių vaikų tęsiasi !

Padėkos žodis

Mažuose pasaulio kampeliuose maži žmonės darydami mažus, gerus darbus pamažu keičia pasaulio veidą.( Vanda Juknaitė)
Neatsidžiaugiame žmonių gerumu ir noru padėti. Net 80% vaikų sergančių onkologinėmis ligomis pasveiksta. Dėkingos akys, dėkingi žvilgsniai, vaikų šypsenos, tai didžiausias atlygis už Jūsų gerumą, mielieji. Šiandien norime padėkoti Labas Food Shop Newry savininkei Loreta Januskeviciene ir visiems aukojusiems parduotuvės lankytojams, surinkta suma 86,79 eurų, taip pat parduotuvės Armagh “Minija” savininkėms Birutei ir Aivai ir visiems geros valios žmonėms, kurie apsilankydami parduotuvėje aukojo likimo nuskriaustiems, surinkta suma 89.60 eurų. Taip pat dėkojame Dario Di už nuoširdų bendradarbiavimą.

Palatų kapitalinis remontas

Kai tavo vaikas serga onkologine liga ir patenki mažiausiai pusei metų į ligoninę, norom nenorom palata tampa tavo „namais“. Čia šeimos praleidžia kone visą savo laiką – juokiasi, liūdi, sveiksta. Šiais metais labdaros ir paramos fondo Mamų unija iniciatyva, Vilniuje, Santariškėse, vaikų onkohematologijos skyriuje buvo vykdomas trijų palatų kapitalinis remontas. Džiaugiamės, kad visų Airijos lietuvių dėka, galėjome nors ir maža dalimi prisidėti prie šios gražios iniciatyvos. Palatų atnaujinimui ir remontui skyrėmė 12.752 eurų. Nuoširdus ačiū visiems, kurie palaiko onkologinėmis ligomis sergančius vaikus ir jų šeimas !

Airijos Lietuviai – moto broliai Joninėse

Jau tikriausiai daugelis girdėjote apie Airijos Lietuviai-Moto Broliai gerumą ir nuolatinę pagalbą onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams Lietuvoje. Birželio 25d. vykusioje Joninės Airijoje šventėje, baikeriai ne tik didžiavosi savo motociklais, bet ir surinko €226.18 sergantiems vaikams. Ypatingas Ačiū Kerepetui Valentinui Markevičiui, visiems Airijos moto broliams, Joninių šventės organizatoriams Dublin City Events – Tomui Kowelvain ir visiems aukojusiems. Argi mes nesakėme, kad po gąsdinančiu variklio gaudesiu slepiasi kilnios širdys! Airijos lietuvių kilnūs darbai vardan sergančių vaikų tęsiasi !

‘Lyderystė kiekvienai dienai’

11-12/06/2016 dalyvavome nuostabioje ALGC – Airijos lietuvių gerumo centro organizuotoje savaitgalio stovykloje “Lyderystė kiekvienai dienai” su Vaidu ir Dalia Arvasevičiais. Stovyklėlės metu su kartu su ‘MES iš Laois – Laois Lietuvių Bendruomenė’ grupe pardavinėjome vaikučių, kurie gydosi onkohematologiniame skyriuje Vilniuje, darbelius ir surinkome €110. Pinigai keliaus i vaikučių, gaminusių darbelius taupyklėles.

‘Juvelyras Airija’ gerumo akcija

Jau daugiau nei metus tęsiasi nuoširdus bendradarbiavimas su Juvelyras Airija savininku Andrius Vaisvila vardan onkologinėmis ligomis sergančių vaikų. Už Andriaus skirtas lėšas nupirktas neįgaliųjų vežimėlis, Maksymilianui pleistriukai, prisidėjo prie išvykos į delfinariumą. Nuo balandžio 5 d. iki birželio 5 d. vyko gerumo akcija, kurios metu nuo kiekvieno parduoto juvelyrinio dirbinio Juvelyras Airija €10 skyrė vaikams Lietuvoje. Akcijos metu surinkta €450. Tariame nuoširdų Ačiū Andriui už palaikymą ir visiems pirkusiems juvelyrinius dirbinius ir prisidėjusiems prie kilnios akcijos.

5×5 Krepšinio turnyras Dubline

Taip, Jūs ir vėl atspėjote! Ir vėl turnyras! Kauno Žalgirio garbės klubas Airijoje ir Airijos lietuviams rūpi pristato dviejų dienų 5×5 krepšinio turnyrą, kuris įvyks birželio 18-19 dienomis Dubline. Turnyro metu surinktos lėšos bus skirtos vėžiu sergantiems vaikams. Kviečiame dalyvauti krepšinio komandas Airijoje, kurios kovos dėl įsteigtos Kauno “Žalgirio” garbės klubo taurės. Krepšinio aistruoliams garantuojame stiprias emocijas, o žiūrovams-gerą nuotaiką ir siurprizus! Nors mes ir toli nuo Lietuvos, bet širdyje mes lietuviai ir šį turnyrą skiriame Jums mažieji! Juk mes visi kartu-didelė jėga! O Tu gali padaryti dvigubą dublį? Iškovok šitą taurę ir padėk sergantiems vaikams!!! Registracija ir informacija tel. 0851596006 Darijus.

Amžinatilsį Evutei skirtos akcijos

2016 04 09 – “Bobų Kaimas” – Mažasis Dublino Teatras. Už kavą ir vaišes bei svečių aukas, surinkta €985.
2016 04 02 – ‘Fantastiškas Meškių Pasaulis’ – organizatoriai: Vaikų Šventės, Pavlov’s Bakery. Šventėje buvo parduodami keksiukai “Meškiukai”, surinkta €235.
2016 03 20 – Labdaringas Ratukas – Airijos Lietuviai – Moto Broliai – €500.
2016 03 20 – Wicklow Goal pusmaratonis – Airijos Lietuvių Bėgikų Klubas, surinkta €95.
2016 03 17 – Velykinė Monaghan Mugė, surinkta €318.
NashfoodNashFood parama – €200.
Aukojimo dėžutės yra visose Lituanica parduotuvėse, bei Labas Food Shop Newry ir Warrenpoint.

Popietė su pasaka “Raudonkepuraitė”

Airijos lietuviams rūpi kartu su Vaikų Šventės ir Juvelyras Airija, birželio 5-tą dieną kviečia į vaikams skirtą šventę Popietė su Pasaka ‘Raudonkepuraitė’. Renginio metu vaikučiais galės susitikti su pasakos herojais ir linksmai praleisti laiką, o jų mamytes pakviesime bendrai diskusijai su psichologe Violeta Mooney, makiažo pamokėlei ir Forever living produktų pristatymui su Rita Pankūniene.( Tėveliai taip pat laukiami. Vaikučiai galės pasivaišinti vaisiais ir desertu, o mamytėms pasiūlysime kavos, arbatos ir deserto. Bilieto kaina vaikui-10eur., ir mamai-10 eur. Vietos ribotos,todėl kviečiame registruotis! Visos surinktos lėšos bus skirtos onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams. Juvelyras Airija prisidėdamas pries šios gražios akcijos nuo balandžio 2d. iki birželio 5d. nuo kiekvieno įsigyto juvelyrinio dirbinio skirs 10 eur. Informacija ir registracija tel. 0851182055 Rita, arba el. paštu airijoslietuviamsrupi@gmail.com

Trumpai apie Maksymilianą

Sveikstančių vaikų istorijos įkvepia šeimas, esančias ligos pradžios kelyje, ir suteikia prasmę visoms mūsų pastangoms, darbams, rūpesčiui. Ar pamenate mažąjį Maksymilianą, kuriam buvo diagnozuotas akies vėžys? Berniukui tuoj sukaks ketveri ir jis jau ilgiau nei metus vyksta gydytis į Šveicarijos klinikas. Nuo pat ligos pradžios šiai šeimai Mamų unija fondas skyrė 25635,51 eur. Berniuko mama dalinosi,kad naujienos geros, navikai mirę, sukalcinuoti, kaip sako profesorius F.Munier, „švaru“. Maksymilianas jaučiasi gerai, kaip visada – pilnas energijos,viskas jam įdomu. Džiugu, kad ir Airijos lietuviai aukodami gali prisidėti prie vaikučių gerovės. Maksymilianui kasdien turi būti užklijuojama akytė pleistriuku. Šių pleistrikų Lietuvoje nėra, todėl norime padėkoti Juvelyras Airija savininkui Andriui Vaisvilai, už jo skirtas lėšas nupirkti pleistriukai, kurie jau pakeliui į Lietuvą.

Aukų dėžutė

Mamų unija fondo atsiųsta aukų dėžutė jau stovi ir “Nemunas” parduotuvėje Edenderry miestelyje, kur lankosi ne tik mūsų tautiečiai, bet ir emigrantai iš kitų šalių. Norime padėkoti parduotuvės savininkams, o taip pat Round Bead Vitalijai Vilkei už tolimesnį nuoširdų bendradarbiavimą. Įsigydami apyrankes bei auskarus Jūs paremsite vaikus sergančius Lietuvoje, €3 Vitalija skiria nuo kiekvieno parduoto papuošalo. Sakome Ačiū Vitalijai.

Kaziuko mugė

Norime pasidžiaugti, kad Kovo 1d., Vilniuje, vaikų ligoninės onkohematologiniame skyriuje prasidėjo 11 – oji Kaziuko mugė, kurioje savo darbelius pardavinės sunkiomis genetinėmis ir onkologinėmis ligomis sergantys vaikai! Kainų nėra, mugės lankytojai patys nusprendžia kiek galit sumokėti ir prisidėti prie sergančių vaikų taupyklių. Vaikų darbeliai jau treti metai atkeliauja į Airiją, 2014m. ir 2015m. vaikų taupyklės dėka Airijos lietuvių papilnėjo 740 eurais. Šiais metais ir vėl tradiciškai dalyvausime Velykinėje Dublino mugėje,kurioje galėsite įsigyti šių darbelių! Nuoširdus Ačiū onkohematologinio skyriaus auklėtojai Živilei Binkienei už gražios idėjos puoselėjimą ir Mvtransport Siuntos už nuoširdų bendradarbiavimą ir darbelių parvežimą į Airiją.

Dundalk Kaziuko mugė

Vasario 28d., Dundalk mieste šurmuliavo Dundalko Lietuvių Bendruomenė organizuota Kaziuko mugė. Skubame padėkoti mugės organizatoriams už kvietimą dalyvauti mugėje ir finansinę parama, taip pat nuoširdus Ačiū visiems mugės dalyviams ir svečiams, kurie priėjo prie mūsų staliuko, palaikė ir paaukojo onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams. Labai džiugu,kad sutinkame tiek daug geranoriškų tautiečių. Mugės metu surinkta 325 eur.

Juvelyras Airija

Dar nesenai dėkojome Andriui Vaisvilai – Juvelyras Airija už palaikymą ir nuoširdų bendradarbiavimą vardan onkologinėmis ligomis sergančių vaikų. Už Andriaus skirtą finansinę paramą Vilniaus onkologiniame skyriuje nupirktas neįgaliųjų vežimėlis – labai svarbus sunkiems ligoniukams. Vasario 10 d. ir vėl sulaukėme 200 eur. paramos iš Andriaus, kuri bus skirta sergantiems vaikams. Norime priminti, kad pirkdami juvelyrinius dirbinius iš Juvelyras Airija prisidėsite prie sergančių vaikų gerovės!

… kad visi vaikučiai pasveiktų

Susipažinkime mielieji, Rita Pankunienė, lietuvė gyvenanti Airijoje, dviejų vaikų mama, žmona. Šiais, 2016 metais, Rita užsibrėžė sau tikslą….Kilnų ir labai prasmingą tikslą! Surinkti 1000+ eurų onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams. Visi kartu mes galime jai padėti! Daugiau apie Ritos idėją skaitykite čia: http://foreverita.simplesite.com/424899776

Kibinų diena

Skubame pasidžiaugti draugyste su 4 vėjai Dublino lituanistine mokykla. Nuoširdus Ačiū mokytojams ne tik už gražius norus puoselėjant mūsų vaikų lietuvybę šeštadieninėje mokykloje, bet ir palaikymą vardan vaikučių sergančių onkologinėmis ligomis. Vasario 6d. Inchicore ir Blanchardstown mokyklėlėse buvo ” Kibinų diena”. Net 380 kibinus užsisakė mokytojai, surinkta 492,21 eur. Dėkojame visiems prisidėjusiems kepant kibinus: Jesentai GC, Astai Vilimaitienei, Laurai Didjurgytei, Saulei, Aistei Merkelienei, Dainora Stumbraitei.

Kalėdinė mugė

Monaghan miestelyje vyko Kalėdinė Mugė. Norime nuoširdžiai padėkoti mugės organizatoriams, dalyviams ir svečiams. Mažiesiems mūsų draugams mugės metu paaukota 240,98 eur. Ypatingas Ačiū Eglei Pastarnokienei, Aistei Merkelienei ( Vaikų Šventės) ir Dariui Dielininkaičiui už nuoširdžią pagalbą! Kilnūs Airijos lietuvių darbai vardan sergančių vaikų tęsiasi! Jaukių ir šiltų Jums Kalėdų mielieji!

Žaislų spalvinimo dirbtuvėlės

Na ir grožybių primargino vaikučiai renginio metu. Taip smagu buvo stebėti kaip kiekvienas vaikas nuspalvina pasirinktą žaisliuką, fantazijoms tikrai nėra ribų. Buvo labai malonu pabendrauti su mažaisias ir jų tėveliais. Nuoširdžiai dėkojame, kad sukūrėte puikią atmosferą ir paaukojote vaikams sergantiems onkologinėmis ligomis.Surinkta 510 eur. Taip pat dėkojame Vaikų Šventės už galimybę dalyvauti Kalėdinėje šventėje, už Jūsų paramą, laiką ir gražius norus organizuoti tokias šventes.

Kalėdinis ratukas

Jau tampa tradicija, kai Airijos moto broliai susiburia, renkama parama onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams. Gruodžio 20d., šviečiant saulutei lietuviai baikeriai išvažiavo į Dublino gatves ir apsukę Kalėdinį ratuką paaukojo 250eur. Lauryno ir Domo gydymui !Dėkojame Jums mieli moto broliai,o ypatingas Ačiū entuziastui Kerepetui Valentinui Markevičiui .Linkime jaukių ir gražių švenčiu!

Rudeninė mugė

Šaunus sekmadienis (2015 09 13), daug šypsenų, nuoširdumo ir palaikymo žodžių. Pats nuoširdžiausias Ačiū mugės organizatoriams Evelinai Saduikytei ir Dariui Kryževičiui už galimybę dalyvauti mugėje, Jūrati Raižytei už ‘lietuvišką kampelį’ ant mūsų stalo, šimtadarbėms už rankdarbius, ‘Patalai Gultas’ ir Saulei už dovanėles vaikams, Laurai Didjurgytei už nuotraukas ir visiems, kurie palaiko ir tiki mūsų prasmingais darbais. Kaip sakoma:- Be Jūsų mielieji, nebūtų mūsų. Mugės metu surinkta 155 eurų. Dėkojame, kad esate kartu!

Padėkos žodis..

Nuoširdus ačiū Jurgai Butkutei, iš kurios sulaukėme siuntinuko su mielais rankdarbiais (muiliukai, papuošaliukai, vėžliukai siurprizai), bei €60, kuriuos surinko dalyvaudama mugėse. Daugiau informacijos apie Jurgos rankdarbius rasite čia.

Labdaros vakarienė kartu su Mamų Unija

Pirmasis “Airijos lietuviams rūpi” gimtadienis. Koks gimtadienis be torto ir žvakučių, ir juk tiek gražių darbų nuveikta per gan trumpą laiką. Airijos lietuvių dėka surinkta 12,308 eurų. Džiaugiamės galėdami pildyti vaikų svajones, nemaža suma skirta palatų atnaujinimui, nupirkta sauskelnių ir drėgnų servetėlių, remiame šeimas finansiškai ,prisidėjome prie kelionės i delfinariumą, kuri paliko vaikams neįkainuojamus įspūdžius. Argi galime sustoti ,kai matome laimingus vaikučių veidus, jų tėvelių šypsenas, ir tas žinojimas, kad nors maža dalele galime prisidėti prie mūsų mažųjų draugų gerovės veda mus pirmyn.

Dublino maratonas 2015

2015, Spalio 26 dieną, vyks Dublino maratonas, kurio atstumas yra 42.2km. Visus pasaulio lietuvius KVIEČIAME bėgti nuo 10 km iki pilno maratono distanciją už vėžiu sergančius Lietuvos vaikus! Šį renginį organizuoja: Paramos projektas ‘Mums Rūpi’ / Charity Project ‘We Care‘. Taip pat bendradarbiauja Mamų Unija ir Airijos lietuviams rūpi.

Joninės 2015

Pirmoji mūsų organizacijos “Airijos lietuviams rūpi” išvyka į Dundalk, kur vyko Joninių šventė. Smagu, kad čia gyvenantys lietuviai suburia tautiečius skatindami nepamiršti lietuviškų tradicijų. Maloni pažintis su Dundalk lietuvių bendruomenės nariais, šventės dalyviais ir svečiais. Dėkojame visiems, kurie neliko abejingi ir parėmė vaikus sergančius vėžiu, renginio metu paaukota €105.20. Taip pat norime padėkoti Dundalko lietuvių bendruomenei Sigitai Jankūnaitei, Aiste Merkelienei, Loretai Racienei, Gitanai Merfeldienei, Kristinai Riaukei, Dianai Radlinskienei, Airijos Šimtadarbiu Klubo narėms, Jurgai Butkutei, Rūtai Ir Tomui, Ilonai Kleinauskaitei už rankdarbius, kurie papuošė mūsų gausų stalą.

LRT pasaulio Lietuvių žinios

2015 06 13, LRT Lituanica „Pasaulio lietuvių žinių“ laidoje-reportažas iš Airijos lietuvių krepšinio dienos, taip pat dar vienas labdaros renginys,kurį organizavo Lyrikos Vakarai. Dėkojame Povilas Stralkus už video ir Skirmantė Žemaitytė už tekstą, Airijos Lietuvių Bendruomenė už tai, kad reportažas garsinantis Airijos lietuvių gražius darbus, rodomas Pasaulio lietuvių žiniose! 
Įrašą galite pamatyti čia..>>

Kelionės pas delfinus nuovargį atpirko didžiulis džiaugsmas

Vos išvydus delfinukus pasigirdo vaikų džiaugsmingi šūkčiojimai, klegesys. Nuostabos ir žavesio pilnomis akimis, spurdančiomis širdelėmis vaikams vos užteko kantrybės išklausyti pagrindinę informaciją apie tai, kad delfinukai kaip ir vaikai serga ir kad juos lankyti galima tik esant sveikiems (nesloguojant, nekosint), švariai nusiplovus rankas ir jas dezinfekavus, persirengus neperšlampamais rūbais ar hidrokostiumais, kuriuose nėra bakterijų. Valandą, praleistą kartu su vienais nuostabiausių gyvūnų, tarsi sustojo laikas, ištirpo erdvė ir pasaulis. Liko vien didžiulis, be galo geras, nuostabus jausmas. Vaikai, globojami trenerių, lietė, glostė delfinus, žaidė užduodami delfinukams įvairias komandas, kalbino juos, vaišino žuvimi. Vėliau vaikai stebėjo įspūdingą delfinų pasirodymą su galingais šuoliais ore ir tapymu ant drobės. Sakoma, kad delfino protas atitinka penkerių metų vaiko protą, todėl, be galo gera buvo stebėti jų sugebėjimus ir didžiulį dėmesio poreikį. Vėliau vaikai aplankė jūrą, kurios buvo be galo išsiilgę, nes sunkios ligos metu ilgą laiką tenka leisti ligoninės palatoje Kartu su paramos fondu Mamų Unija,kuris organizavo šią kelionę vaikučiams ir jų šeimoms, norime padėkoti visiems Airijos lietuviams, kurie palaiko ir džiaugiamės, kad galėjome prisidėti prie šios kelionės įgyvendinimo.

Airijos Lietuvių krepšinio diena 

Mieli Airijos lietuviai, Jūsų pasitikėjimas ir palaikymas skatina mus imtis vis didesnių projektų. Ilgai galvojome koks renginys galėtų sudominti Jus, kad galėtumėt linksmai, turiningai praleisti laiką ir tuo pačiu palaikyti mūsų mažuosius draugus Lietuvoje, kovoje su vėžiu. Kilo mintis surengti Krepšinio dieną, tai puiki proga suburti krepšinio mėgėjus, fanus ir visus Airijos lietuvius!Gegužės 31 dieną, Dubline, Oblate krepšinio salėje, išdidžiai skambat Marijono Mikutavičiaus dainai „Trys Milijonai“ rinkosi Airijos lietuvių krepšinio mėgėjai ir sirgaliai. Lietuvius šį kartą vienijo ne tik krepšinis, bet ir noras padėti vaikams sergantiems vėžiu. Buvo ilga, pilna įspūdžių ir gerų emocijų diena.
„Nepaprastai džiugu matyti, kiek daug tautiečių atvyko į renginį ir dalyvavo varžybose, norėdami padėti su onkologine liga kovojantiems Lietuvos vaikams. Gera jausti, kad Airijoje gyvenantys lietuviai taip stipriai palaiko vieni kitus, yra draugiški ir empatiški.“ 
– sakė Mamų unija atstovė iš Lietuvos Laura Ragaišytė. Taip pat klausėme, kokius įspūdžius renginys paliko mūsų krepšininkams. „Labai gražus renginys. Dėkojame už kvietimą ir pačią idėją!“ – emocijomis dalinosi turnyro nugalėtojų „Cavan United“ komandos kapitonas Audrius Urbanavičius. Taigi, mieli Airijos lietuviai, mūsų gražūs darbai vardan sunkiai sergančių vaikų tęsiasi! Surinkta suma €2840. Ačiū dalyviams, žiūrovams, svečiams, rėmėjams, padėjusiems organizuoti Airijos lietuvių krepšinio dieną.
Airijos lietuvių kilniais darbais dalinasi ir Delfi. Už straipsnį dėkojame Skirmantei Žemaitytei, nuotraukas Rolandui Merkeliui. Straipsni galite perskaityti čia.
Taip pat, daugiau renginio nuotraukų galite pamatyti čia.

Kibinų savaitgalis

Puikios naujienos pasibaigus “Kibinų savaitgaliui“! Iškepti net 1007 kibinai, surinkta 1482.79 eurų (primename, kad pirmo, mūsų kibinų savaitgalio metu, surinkome €345.27, buvo iškepti 290 kibinai.).Tai pranoko visus lūkesčius. Norime padėkoti visiems užsisakiusiems! Rekordinį kibinų kiekį užsisakė 4 Vėjų mokyklų mokytojai (Inchicore ir Blanchardstown, iš viso: 286 kibinai) Didelis AČIŪ Jums už palaikymą, mieli mokytojai(-jos), taip pat nuoširdus Ačiū Vaikų Šventės įkūrėjai Aistei Merkelienei ir Rolandui Merkeliui už skirtą finansinę paramą ir pagalbą kepant kibinus, Rimai Ci už sauskelnes ir drėgnas servetėles, o didžiausią padėką norime skirti visai “Kibinų savaitgalio” komandai: Ritai MockeiAušrai Vekrikienei, Rasai Sedleckienei,Jesentai Calpanovai, Ilonai Kriaucionienei, Astai Vilimaitienei, Saulei Saulelei, Vilmai Bartkienei, Arūnui Mockui, Giedriui Vilimaičiui, atliktas puikus darbas, o rezultatas, tai puikus įrodymas, kad Airijos lietuviams rūpi vėžiu sergantys vaikai!

Airijos Lietuvių baikerių sezono atidarymas 2015

Tikra tiesa, kad po gąsdinančiu variklio gaudesiu ir plieniniu šalmu, slepiasi tauri širdis! Balandžio 25d. vykusiame Airijos lietuvių baikerių sezono atidarymo metu, buvo vykdoma gerumo akcija “Baikeri, nebūk abejingas”, surinkta €270 suma vaikams sergantiems vėžiu. Norime padėkoti organizatoriui Kerepetas Val Mar ir visiems Airijos lietuvių baikeriams!

Žvejybos turnyras

Visus žvejus mėgėjus ir juos palaikančius, kviečiame į “Žvejybos turnyrą”, kuris vyks balandžio 19d. Garadice Lough, Co Leitrim. Už ideją ir gražius norus aukoti vaikams dekojame Romui Dėdei ir Ramūnui Bartkui.

Aukų dėžutės Airijos žvejų klubo organizuojamuose turnyruose

Nuo šiol “Mamų Unijos” aukų dėžutę pamatysite ir visuose Airijos žvejų klubo organizuojamuose turnyruose. Labai smagu, kad mūsų ratas didėja, Airijos lietuvių gerumas ir tikėjimas, tai didelis palaikymas mūsų mažųjų draugų kovoje su vėžiu. Dėkojame už idėją, dalintis gerumu Jūsų turnyruose!

Padėka nuo Airijos Lietuvių Bendruomenės

Pasitikėjimas ir palaikymas, tai tikriausiai didžiausias paskatinimas nenuleisti rankų ir toliau tęsti prasmingus darbus vardan vaikų, kuriems labai reikalinga mūsų parama. Kovo 28 dieną dalyvavome Padėkos vakare „Balto paukščio skrydis“, skirto Airijos Lietuvių bendruomenės dešimtmečiui. Norėtume padėkoti už šiltą, pilna gerų emocijų ir jaukų vakarą, ir padėką skirtą mūsų organizacijai. Norėtųsi tokią padėką įteikti visiems, mus palaikantiems Airijos lietuviams, už kartu nuveiktus gerus darbus!

Padėkos žodis

Buvęs kolega iš Indijos – Sudeep Alex Sam, su kuriuo kartu dirbome Hilton viešbutyje, prieš keletą metų su šeima išvyko gyventi į Kanadą. Prieš porą dienų gavome žinutę, kad jis su žmona norėtų paremti vaikus sergančius vėžiu ir jau šiandien jo giminaitis atvežė 50 eurų. Mus sujaudino tai, kad žmonės gyvendami visai kitam pasaulio krašte, ištiesė pagalbos ranką vaikams Lietuvoje! Todėl norisi padėkoti nuo mūsų visų už puikų pavyzdį.

“Version 1”, 1000 eurų parama

Norėjome tarti nuoširdų AČIŪ Dianai Mauricaitei už puikų pasiūlymą ir galimybę gauti finansinę paramą iš tecnnologijų kompanijos “Version 1” Airijos lietuvių krepšinio dienos išlaidoms padengti. Tikimės gauti 1000 eurų paramą. Renginiui pasibaigus, pateiksime detalią ataskaitą, apie visas renginio išlaidas. Video sukūrė pati Diana.
2015 balandžio 1 dieną, balsavimas buvo sustabdytas, kadangi mūsų organizaciją pristatantis video surinko daugiausiai balsų, 1000 eurų paramą gausime MES! Tai puikus įrodymas, kad mes, lietuviai, esame vieningi ir palaikome vienas kitą!